Login
English      Slovensko
DIST Oddelek za informacijske znanosti in tehnologijo

Ljudje in raziskovalna področja

natisni

Raziskovalna dejavnost na oddelku je precej raznolika in obsega podatkovne strukture, podatkovne baze, podatkovno rudarjenje, jezikovne tehnologije, računalniški vid, dopolnjeno resničnost, upravljanje z zasebnimi podatki in interakcijo človek-računalnik. Opis dela in področja posameznega raziskovalca dobite s klikom na njihova imena.

Akademsko osebje

Priimek Ime Telefon E-naslov  
Bašić Nino +386 5 611 76 54 nino.basic@upr.si
Batagelj Vladimir +386 5 611 76 54 vladimir.batagelj@famnit.upr.si
Bavec Cene +386 5 610 20 45 cene.bavec@upr.si
Bojanc Rok   rok.bojanc@zzi.si  
Brodnik Andrej +386 5 611 76 52 andrej.brodnik@upr.si
Čopič Pucihar Klen +386 5 611 76 51 klen.copic@famnit.upr.si
Dávid Balázs   balazs.david@famnit.upr.si  
Ducasse Julie   julie.ducasse@famnit.upr.si  
Godnov Uroš   uros.godnov@fm-kp.si  
Groznik Vida +386 5 611 76 51 vida.groznik@famnit.upr.si  
Hajdu László   laszlo.hajdu@famnit.upr.si  
Kavšek Branko +386 5 611 76 54 branko.kavsek@upr.si  
Kljun Matjaž +386 5 611 76 51 matjaz.kljun@upr.si
Kopitar Leon   leon.kopitar@famnit.upr.si  
Korošec Peter +386 5 611 76 52 peter.korosec@upr.si
Kovič Jurij   jurij.kovic@famnit.upr.si  
Krész Miklós   miklos.kresz@upr.si  
Krnc Matjaž +386 5 611 76 50 matjaz.krnc@famnit.upr.si  
Milutinović Veljko   vm@etf.rs  
Mrissa Michaël   michael.mrissa@upr.si
Pasalic Enes +386 5 611 75 82 enes.pasalic@upr.si  
Pisanski Tomaž +386 5 611 76 54 tomaz.pisanski@upr.si  
Požar Rok   rok.pozar@upr.si  
Rogelj Peter +386 5 611 76 52 peter.rogelj@upr.si  
Savnik Iztok +386 5 611 76 52 iztok.savnik@upr.si  
Šoberl Domen   domen.soberl@famnit.upr.si  
Vičič Jernej +386 5 611 76 50 jernej.vicic@upr.si  
Zajc Martina +386 5 663 77 00 martina.zajc@upr.si  
Zrimec Tatjana +386 5 611 76 52 tatjana.zrimec@upr.si  
Žibert Janez +386 5 611 76 54 janez.zibert@upr.si  

 

Študenti

Priimek Ime Telefon E-naslov  
Campos Mijangos Cuauhtli    
Grbac Jan    
Grgurovič Marko    
Jahić Sead    
Mattiev Jamolbek    
Tošić Aleksandar +386 5 611 76 50  
Weerasinghe Maheshya