Login
English      Slovensko
DIST Oddelek za informacijske znanosti in tehnologijo

Ljudje in Raziskovalna področja

natisni

Raziskovalna dejavnost na oddelku je precej raznolika in obsega podatkovne strukture, podatkovne baze, podatkovno rudarjenje, jezikovne tehnologije, računalniški vid, dopolnjeno resničnost, upravljanje z zasebnimi podatki in interakcijo človek-računalnik. Opis dela in področja posameznega raziskovalca dobite s klikom na njihova imena.

Akademsko osebje

Priimek Ime Telefon E-naslov  
Bašić Nino   nino.basic@famnit.upr.si  
Bavec Cene +386 5 610 20 45 cene.bavec@upr.si
Bojanc Rok   rok.bojanc@zzi.si  
Brodnik Andrej +386 5 611 76 52 andrej.brodnik@upr.si
Čopič Pucihar Klen +386 5 611 76 51 klen.copic@famnit.upr.si
Godnov Uroš   uros.godnov@fm-kp.si  
Groznik Vida +386 5 611 76 51 vida.groznik@famnit.upr.si  
Kavšek Branko +386 5 611 76 54 branko.kavsek@upr.si  
Kljun Matjaž +386 5 611 76 51 matjaz.kljun@upr.si
Korošec Peter +386 5 611 76 52 peter.korosec@upr.si
Krnc Matjaž +386 5 611 76 50 matjaz.krnc@famnit.upr.si
Pasalic Enes +386 5 611 75 82 enes.pasalic@upr.si  
Pisanski Tomaž +386 5 611 76 54 tomaz.pisanski@upr.si  
Rogelj Peter +386 5 611 76 52 peter.rogelj@upr.si  
Savnik Iztok +386 5 611 76 52 iztok.savnik@upr.si
Škraba Primož +386 5 611 76 52 primoz.skraba@ijs.si  
Vičič Jernej +386 5 611 76 50 jernej.vicic@upr.si
Zajc Martina +386 5 663 77 00 martina.zajc@upr.si  
Zrimec Tatjana +386 611 76 52 tatjana.zrimec@upr.si  
Žibert Janez +386 5 611 76 54 janez.zibert@upr.si

 

Študenti

Priimek Ime Telefon E-naslov  
Fičur Pavel +386 5 611 76 61  
Grgurovič Marko    
Grbac Jan    
Tosič Aleksandar +386 5 611 76 50