Seminar “Modeliranje obratne logistike odpadnega lesa” Aleksandar Tosić (5. 9. 2016)

V ponedeljek, 5. septembra 2016, bo ob 16.00 uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru PONEDELJKOVEGA SEMINARJA RAčUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE Oddelkov za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT in UP IAM.

PROSTOR: FAMNIT-1-MP2 ob 16:00

PREDAVATELJ: Aleksandar Tošič, magistrski študent, RIN FAMNIT

NASLOV: Modeliranje obratne logistike odpadnega lesa

Področje modeliranja obratne logistike ponuja veliko študij primera in vrsto posplošitev, vendar so osnovni modeli preveè rigidni. Za uporabo na realnem problemu je potrebno modele prilagoditi. V predstavitvi si bomo ogledali razvoj modela obratne logistike na primeru odpadnega lesa v Sloveniji. Model je razširitev osnovnega “Wearhouse Location” problema v obliki celoštevilskega linearnega programa.