Pridobili PKP projekt “Interaktivna nadgradnja učne poti Škocjan z navideznimi, lokacijsko pogojenimi in nadgrajenimi digitalnimi vsebinami”

Od 1. 3. do 31.7.2017 bodo študenti DISTa, skupaj s pedagoškimi mentorji ter delovnimi mentorji iz sodelujočih podjetij/organizacij, vključeni v naslednji projekt:

Delovna mentorja bosta iz naslednjih

Pedagoški mentorji (3) in študenti (15) iz DISTa sodelujejo tudi pri drugih projektih, ki se izvajajo na drugih članicah UP.

Namen razpisa je spodbujanje sodelovanja in povezovanja visokošolskega sistema z okoljem (gospodarstvo in negospodarstvo) ter izvajanje modelov odprtega in prošnega prehajanja med izobraševanjem in gospodarstvom ter drušbenim okoljem. V okviru projektov bodo udelešenci inovativno, interdisciplinarno, problemsko in skupinsko pridobivali nove kompetence, praktično znanje in izkušnje v delovnem okolju podjetij in drugih organizacij.